Diskuse na téma Prodlužování vlasů

Ahoj holky. Nějakou dobu přemýšlím o prodlužku. Bojím se ale abych si nezničila vlasy. Máte vyzkoušené nějaké osvědčené metody? Nejlíp jestli máte nějaká už delší dobu prodlužko.. a kde jste vlasy koupily? děkuju

Katka_mala 27.05.2024

ahoj :) já jsem spokojená s micro ring. při jejím nasazování se nepoužívá lepidlo ani teplo, takže to je opravdu šetrné.. jinak moje kadeřnice je kupuje na vlasy-levně. už mám dvakrát po posunutí a pořád jsou jako nové

Soňa 19.05.2024

Mám pásky z Clipinhair na připnutí, stříhám různou délku, ne každý den mám dlouhé vlasy. Je to fajn, že když zrovna nemáte chuť na krátké, připnete a jdete. Mají pravý vlasy, žádnou syntetiku. Nasazují i v salonu, když si nejseš poprvé jistá.

Tichavka 15.05.2024

ahoj :) já jsem osobně nejvíc spokojená s metodou tape - in. prameny ti aplikují mezi tvoje vlasy. a po 4-8 týdnech ti je posunou blíže k hlavě - podle toho jak rychle ti odrůstají tvé vlasy. kupovala jsem si je na vlasy - levně a jsem s nima moc spokojená


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

153 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat